• Acıbadem Mah. Çeçen Sk. Akasya Acıbadem Evleri Kent Etabı 25A Blok A3 Giriş K7 Ofis:8 Üsküdar/İstanbul

Biz Kimiz

  • BİZ KİMİZ

  • VİZYON

  • MİSYON

Biz Kimiz

Intime Info, 2010 yılında kurulmuş olan Online Grup’un bünyesinde bulundurduğu 15 şirketten yazılım ayağını temsil eden şirkettir. Uzmanlık alanları; süreç yönetim yazılımları, IoT çözümleri ve sektörel çözümlerdir.
Geniş ürün & hizmet yelpazesi ve alanında uzman kadrosu ile müşterilerinin ihtiyaçlarını anlayıp, en doğru çözümleri sunmayı hedeflemektedir. Intime Info, uzman kadrosu ve anlamlı inovasyonları ile yazılım sektörünün yenilikçi lideri olma yolunda ilerlemektedir.
Türkiye’de 81 ile hizmet veren ve 150+ iş ortağına sahip olan Intime Info, iş birliğine ve karşılıklı bağlılığa değer vermektedir.
Tüm bunların yanında sosyal sorumluluk projeleri ile sosyal yaşama ve doğaya katkı sağlamayı kendine görev olarak belirlemiştir. “Bu dünya hepimizin diyerek” her alanda değer yaratmaya devam etmeyi hedeflemektedir.

Vizyon

Değişen ve gelişen teknolojiyi müşteriye en iyi şekilde sunarak sektöründe lider firma olmak. Şirketlerde yürütülen süreçleri, operasyonları daha şeffaf daha takip edilebilir ve daha kontrol edilebilir hale getirmeyi amaçlıyoruz.

Misyon

Dinamik olarak değişen teknolojik faaliyetleri takip ediyor, bilgiyi işleyip müşteri ihtiyaçlarına entegre etmeyi amaçlıyoruz. Bu yolda ilerlerken insan faktörüne önem veriyor ve çalışanlarımızın iş memnuniyetini sağlayarak güler yüzlü, anlayışlı ve kaliteli bir hizmet çerçevesi sunuyoruz.